O nas

Kim Jesteśmy

Jesteśmy grupą przyjaciół których połączyła pasja do muzyki. Poznaliśmy się ponad 12 lat temu i od tego czasu współuczestniczyliśmy w różnych projektach muzycznych, zaczynając od imprez okolicznościowych po występy z takimi gwiazdami jak: Marek Torzewski, Skaldowie, Cliff Richard.

Nasze umiejętności muzyczne kształtowaliśmy pod okiem profesjonalistów w studium wokalnym, jak również w szkole muzycznej. Na swoim koncie mamy wiele nagród i wyróżnień zdobytych na różnych festiwalach ogólnopolskich jak i międzynarodowych. Doświadczenie zdobywaliśmy w duecie, zarówno na kontraktach zagranicznych jak również w składzie trzyosobowym w Polsce.
Nasz repertuar jest zróżnicowany, zaczynając od starych przebojów z lat 60-tych po repertuar współczesny.

Jesteśmy przygotowani na każdą okazję: od muzyki instrumentalnej wykonywanej na fortepianie podczas uroczystego obiadu, poprzez znane i lubiane standardy, kończąc na tanecznym disco.

Nasza pasja do muzyki, zaangażowanie i profesjonalizm pozwala nam podjąć nowe wyzwania i wszelkie oferty pracy. Gwarantujemy niezapomniane chwile i wspaniałą zabawę z zespołem NASTROJENI.

Zapewniamy profesjonalne nagłośnienie, oświetlenie oraz prowadzenie imprez w j. angielskim jeśli zaistnieje taka potrzeba.

 

Jeśli chcieliby Państwo zapoznać się ze szczegółową ofertą zespołu zapraszamy do kontaktu.

Z miłą chęcią prześlemy Państwu więcej informacji wraz z cennikiem.

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!


 

aniam darek aniaz
 więcej o nas